2020-04-05

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Informujemy, że w czasie nauczania zdalnego istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia psychologa szkolnego - p. Iwony Zielonki.

Kontakt mailowy pod adresem pedagog@kostka-kielce.pl lub przez e-dziennik.

2020-03-23

Konkurs „KIELCE – MIASTO LEGIONÓW”

Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją ulegają przesunięciu terminy obu etapów konkursu KIELCE - MIASTO LEGIONÓW. Termin I etapu zostanie podany na stronie internetowej naszej szkoły po opublikowaniu informacji dotyczącej powrotu ucznów do szkoły.

2020-03-23

List do uczniów

Drodzy Uczniowie i Uczennice,

Od 26 marca 2020 zaczynamy na nowych zasadach szkołę w wersji online.

Wyobrażamy sobie, że część z Was cieszy się, że nie musi przychodzić do szkoły. W najbliższych dniach możecie doświadczać zmiennych nastrojów. To naturalne, gdyż każdy z nas będzie musiał wyrobić...


Czytaj cały artykuł
2020-03-14

E-wywiadówka

W związku zawieszeniem zajęć w Zespole Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej dyrekcja odwołuje zaplanowane w dniach 16 - 18 marca 2020 r. spotkania z rodzicami.

Niezbędne informacje wychowawcy przekażą rodzicom przez e-dziennik.

Z nauczycielami poszczególnych przedmiotów można również skontaktować się przez e-dziennik.

2020-03-12

Zdalne nauczanie

Informujemy, że od czwartku 12 marca 2020 działa w szkole nauczanie zdalne. Prosimy uczniów o codzienne sprawdzanie  wiadomości w e-dzienniku, gdyż tą drogą będą przesyłane wiadomości przez nauczycieli. Jeśli ktoś ma problem z dostępem do Librusa, powinien skontaktować się z wychowawcą lub sekretariatem szkoły.

2020-03-12

Nauczanie online

MINISTERSTWO CYFRYZACJI na stronie 

www.gov.pl/cyfryzacja 

opublikowało poradnik, jak zorganizować lekcje online. Będzie stale uzupełniany. Warto przeczytać i skorzystać!

http://centrumprasowe.pap.pl/cp/pl/news/info/155608,25,mc-nauczycielu-sprawdz-jak-zorganizowac-lekcje-online-(komunikat)

h...


Czytaj cały artykuł