mLegitymacja! Kliknij tutaj i dowiedz się jak uzyskać!
2021-06-10

Integracja klasy IIF LO nad zalewem w Cedzynie

 W poniedziałek 7 czerwca 2021r. uczestniczyliśmy w wycieczce integracyjnej nad zalewem w Cedzynie pod opieką naszej wychowawczyni p. Grażyny Mańkowskiej i nauczyciela wychowania fizycznego p. Mariusza Cendrowskiego. Po dotarciu na miejsce uczestniczyliśmy w zajęciach na temat bezpiecznego wypoc...


Czytaj cały artykuł
2021-06-09

Jak jest w KOSTCE? Obejrzyj!

Uczniowie profilu politechnicznego również odpowiedzieli na pytanie "Jak jest w KOSTCE?" Ósmoklasisto jeśli zastanawiasz się czy to profil dla Ciebie - obejrzyj filmik :)

https://youtu.be/90spfDCnG1c

2021-06-09

Msza prymicyjna w KOSTCE

Dzisiaj tj. 9 czerwca przeżywaliśmy w naszej szkolnej kaplicy szczególną uroczystość. Nasz absolwent, ks. Filip Korban tegoroczny neoprezbiter, odprawił dla nas swoją prymicyjną Mszę Św. Towarzyszył mu ks. Kamil Samiczak również absolwent KOSTKI.

Tak o wydarzeniu pisze redaktor eMKielce Michał Ł...


Czytaj cały artykuł
2021-06-03

Sukces KOSTKOWYCH szachistów

W dniu 28 maja 2021 uczniowie naszego liceum - Monika Anyż i Maciej Lubiejewski z kl. IC - wywalczyli drużynowo I miejsce dla szkoły w Świętokrzyskiej Międzyszkolnej Lidze Szachowej. Turniej szachów szybkich rozgrywano online przez stronę lichess.org. Ponadto Monika uplasowała się również na I miejscu w kategorii szkół ponadpodstawowych, zdobywając komplet punktów. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

2021-06-02

Jak jest w KOSTCE? Zobacz!

KOSTKA ma długą tradycję filmową. Uczniowie naszego profilu humanistycznego prezentują, jak można poznawać świat filmu, rozwijać swoje umiejętności aktorskie i reżyserskie, a przy tym świetnie się bawić :) 

https://youtu.be/pFH0lb7fkBE

2021-06-02

KOSTKA się szczepi

Po nauczycielach naszej szkoły kolejna grupa to licealiści, którzy już się zaszczepili pierwszą dawką. Nadal istnieje możliwość dla uczniów LO skorzystania ze szczepień w zaprzyjaźnionej przychodni. Kolejne wezwanie stoi przed młodszymi uczniami – 12, 13, 14, 15-latkami i ich rodzicami. Zachęcamy uczniów, którzy skończyli 12 lat do szczepień. Zgłoszenia przyjmują wychowawcy.