2020-03-12

Konkurs "Koszyczek wielkanocny"

W związku z sytuacją w kraju oraz zawieszeniem zajęć szkolnych konkurs " Koszczek wielkanocny" został odwołany.

2020-03-11

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

 

 

 ...


Czytaj cały artykuł
2020-03-03

REKOMENDACJE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ

REKOMENDACJE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ
w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa.

1. Prosimy rozmawiać z dzieckiem na temat przestrzegania podstawowych zasad higieny, w tym np. częstego mycia rąk z użyciem ciep...


Czytaj cały artykuł
2020-03-02

"Kielce - Miasto Legionów"

Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej im. Św. Stanisława Kostki w Kielcach zapraszają dzieci i młodzież szkół województwa świętokrzyskiego do udziału w V edycji konkursu historycznego „KIELCE – MIASTO LEGIONÓW

Konkurs będzie się odbywał w dwóch kategoriach wiekowych: klasy V-VIII szkoły ...


Czytaj cały artykuł
2020-02-27

Pogrzeb śp. p. Kazimierza Gromadzkiego

"Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą..." (ks. J. Twardowski)

Z przykrością informujemy, że w dniu 26 lutego 2020 odszedł do Domu Ojca pan Kazimierz Gromadzki emerytowany wieloletni nauczyciel fizyki w Zespole Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej. Msza Św. pogrzebowa odbędzie się w sobotę 29 lutego 2020 o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. Ducha Świętego, oś. Na Stoku w Kielcach.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie....

2020-02-26

Sukces Zosi Kociełkiewicz

Miło nam poinformować o sukcesie uczennicy naszej szkoły Zofii Kociełkiewicz z klasy VII a o zajęciu I miejsca w Wojewódzkim Konkursie  Poezji w Języku Angielskim. 

 


Czytaj cały artykuł