2020-06-04

Msza św. w intencji ośmioklasistów.

Msza św. przed egzaminem ośmioklasisty odbędzie się w niedzielę 14 czerwca o godz. 17.00  w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Kielcach.. Zapraszamy  uczniów klas ósmych, ich rodziny i przyjaciół.

2020-06-01

1 czerwca Dzień Dziecka

Czerwiec przywitał nas piękną, słoneczną pogodą. Nasza radość jest tym większa, że to właśnie dziś najmłodsi obchodzą swoje święto. Dla uczniów, którzy uczęszczają do szkoły został zorganizowany Dzień Dziecka na Sportowo. Do konkurencji przygotowanych przez Pana Adriana wspólnie stanęli uczniowie...


Czytaj cały artykuł
2020-05-29

Informacja dla uczniów klas 8 o naborze do szkół ponadpodstawowych

Poniżej w pliku do pobrania zamieszczamy informacje  dla uczniów klas 8 dotyczące sposobu logowania elektronicznego do szkół ponadgimnazjalnych.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z tą informacją.

 

https://cdn.kostka-kielce.pl/docs/doc_c5fbc2d2ad-5ed13f6035b97.pdf

 

2020-05-28

Oddaj książkę do biblioteki - nowe zasady

 ZMIANY W FUNKCJONOWANIU BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

od 1 czerwca 2020 r.

W związku z sytuacją epidemiologiczną, w trosce o nierozprzestrzenianie się wirusa Covid-19, biblioteka szkolna wdraża nowe procedury w oparciu o wytyczne i rekomendacje instytucji nadrzędnych.

Materiały źródłowe: https://www.go...


Czytaj cały artykuł
2020-05-27

Aktywna VI b...

"Każde dziecko o tym wie: Chcesz być zdrowy – ruszaj się! Sport to bardzo ważna sprawa. Są reguły, jest zabawa. Jest dyscyplin co nie miara, część z nich nowa, a część stara.
 
Każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź, co dobre jest dla ciebie.
 
Sport nauczyć może wiele. Zdrowy duch jest w zdrowym ciele, a z wszystkiego jedna racja: górą sport i rekreacja!"
 
Klasa VI b pozdrawia!

2020-05-27

Dzień Mamy i Taty u chłopców z gr. 0 a

Mama i tata to najważniejsze osoby w życiu dziecka. Należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować tę niezwykle piękną więź. Z okazji Dnia Mamy i zbliżającego się Dnia Taty chłopcy z zerówki postanowili złożyć swoim kochanym Rodzicom najlepsze życzenia i najpiękniejsze wyznanie miłości:  

„Dzięku...


Czytaj cały artykuł