PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE

2021-04-19

Drodzy!!!

W tym trudnym czasie zachęcamy do czytania książek, które są dostępne w różnych formach. W wersji tradycyjnej (papierowej), w plikach pdf, jako audiobooki, e-booki lub wersje na czytniki itp. Przeglądając naszą stronę internetową możecie natknąć się na różne propozycje (patrz: aktualności i linki).

Jednocześnie przypominamy, że szkolna biblioteka po świętach będzie znów otwarta (godziny dyżurów podane są na stronie internetowej). Biblioteka zaprasza do korzystania ze swoich zbiorów. Jesteśmy w posiadaniu prawie 10 tysięcy pozycji książkowych, prawie 200 filmów i kilkunastu audiobooków. Stale powiększamy nasze zasoby.

Przy okazji przypominamy, że jest możliwość przyniesienia do biblioteki książek używanych, które już przeczytaliście, a teraz leżą zakurzone na Waszych półkach. Chętnie je przyjmiemy! Szkolny system oceniania przewiduje za taki dar określoną liczbę punktów z zachowania. Jak również za inne aktywności związane z biblioteką szkolną. 

Podaruj książkę bibliotece, aby służyła również innym !!!

Pod tym linkiem

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SFDu7KwSmGpEGX9s97YVC_ffluRSLdVg6RIy9oyjv6g/edit#gid=0 


udostępniamy listę najbardziej poszukiwanych przez nas książek. Może któraś z nich leży właśnie na Twojej półce… W rubryce ”Podaruję” można wpisać swoje nazwisko lub inicjały. Wtedy inni będą wiedzieć, że ten tytuł już zostanie podarowany przez kogoś innego. Zawsze mile widziane są lektury, słowniki, jak również filmy, czy audiobooki.

Za każdy dar dziękujemy i zapraszamy do korzystania z zasobów biblioteki szkolnej!!!