UWAGA! ZUPEŁNIE NOWY, MIĘDZYSZKOLNY, DRUŻYNOWY KONKURS NA AUDIOBOOK!

2021-03-05


Nasz szkolny konkurs na audiobook odbił się szerokim echem wśród uczniów i nauczycieli, którzy chętnie wzięli udział w internetowym głosowaniu.

Przed nami KOLEJNY KONKURS AUDIOBOOKOWY! Tym razem międzyszkolny. Mogą w nim wziąć udział uczniowie klas IV-VIII. Jest to konkurs drużynowy. Nasza szkoła może wysłać prace trzech drużyn, liczących do pięciu osób. W drużynie może się znaleźć również rodzic lub starsze rodzeństwo.

Należy nagrać fragment książki lub wiersza (polecamy wiersze Brzechwy lub Tuwima – ciekawe i łatwe do zinterpretowania). Dozwolone są efekty dźwiękowe. Czas nagrania to 5-10 minut (może to być kilka wierszy). Prace należy wysyłać do 3 maja na adres naszej biblioteki szkolnej: biblioteka@kostka-kielce.pl wraz z wypełnionymi formularzami zgody rodziców lub opiekunów. Po wybraniu przez powołaną do tego celu szkolną komisję trzech najlepszych prac, wyślemy je na adres organizatora.

Przez pocztę Librus przesłaliśmy wszystkim formularze do wypełnienia, jak również regulamin konkursu.

ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE ZWŁASZCZA RODZEŃSTWA WRAZ Z RODZICAMI !!!!