Pasowanie na czytelnika 2025

Piątek (19.09) w szkolnej bibliotece był dniem wielkich przeżyć i wielkiej radości z powodu powiększenia się liczby czytelników. Pierwszoklasiści po raz pierwszy wypożyczyli książki w bibliotece. Dowiedzieli się wcześniej jak wygląda biblioteka na czym polega praca bibliotekarza i jak należy dbać o książki. Wzięli też udział w quizie na temat znajomości bajek i baśni. Po zwiedzeniu pomieszczeń bibliotecznych odbyło się pasowanie na czytelnika.

Życzymy wielu wrażeń i pięknych przeżyć płynących z obcowania ze światem literatury. Mamy nadzieję że będziecie często zaglądać do biblioteki…

Spodobał Ci się wpis? Chcesz się nim podzielić ze znajomymi? Udostępnij go!

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on email
Skip to content