„Czy budowaliśmy dom na skale?” – To pytanie, wypływające z dzisiejszej Ewangelii, towarzyszyło liturgii Mszy św. kończącej rok szkolny 2025/26. Zgromadzeni w kaplicy licealiści, ciesząc się nadchodzącymi wakacjami, mieli okazję podjąć refleksję związaną z osiągnięciami edukacyjnymi, ale także rozwojem duchowym, intelektualnym, osobowościowym. Po uroczystym błogosławieństwie ksiądz dyrektor Jacek Kopeć wręczył nagrody i dyplomy za różne formy działalności uczniowskiej: II miejsce w debacie oxfordzkiej, działalność patriotyczną, zaangażowanie w służbę liturgiczną, chór i scholę, prace samorządu liceum. Jako społeczność KOSTKI jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów i ich zaangażowania na wielu polach.











