W dniu 7.02.2019 w naszej szkole odbył się Pierwszy Finałowy Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Kielc.W turnieju uczestniczyłyzespoły Gim 6, Gim 12, SP 18, SP 34 ,SP 39 oraz Katolickiego Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki. Rywalizacja odbyła się według systemu rozgrywek grupowych.Spotkania toczyły się do dwóch wygranych setów. W grupie A w której uczestniczyła nasza drużyna , po bardzo emocjonującej grze wygraliśmy w tie-abreku 15:6 , a w całym meczu 2:1 w setach z Gim 6. W drugim meczuprzegraliśmy po tie-abreku 12:15 i w setach1:2 z SP 18 w Kielcach .

Katolickie Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  wystąpiło w składzie: Wiktor Falana, Maciej Staniec z klasy 3a, Dawid Cedro, Michał Łutczyk, Mateusz Radek z klasy 3b, Michał Pawłowski, Miłosz Senator, Mateusz Stróżyk z klasy 3c. Na wyróżnienie zasłuźył Maciej  Staniec z kl 3c, zdobywca sześćdziesięciu sześciu punktów.