W środę 15 maja 2019 w Zespole Szkół Katolickich odbył się amatorski turniej  piłki koszykowej dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach każdy z każdym. Po zaciętych meczach do final four turnieju awansowali uczniowie z klasy 8c SP, 3b gimnazjum oraz IA i IIA Liceum. Czwarte miejsce w turnieju zajęli uczniowie z klasy 3b gimnazjum, trzecie miejsce uczniowie z  klasy IIA liceum, a drugie klasa 8c w składzie:  Jakub Broda, Jakub Filiks, Grabiński Mikołaj, Filip Kołomański, Nowak Mikołaj, Jan Suchenia. Puchar Dyrektora zdobyła klasa IA liceum w składzie: Maciej Burzawa, Brutkiewicz Filip, Błażej Kotwica, Litwin Piotr, Krzysztof Orawiecki. Dodatkowo uczniowie:  Jan  Suchenia (8c)  i Maciej Burzawa (IA) wyróżnili się swoją bardzo dobrą grą, zarówno w obronie jak w ataku i został  uznani najlepszymi zawodnikami turnieju. Serdecznie gratulujemy 🙂