Nowy sezon, nowa przygoda. Zapraszamy na zajęcia OKINAWA SHORIN-RYU KARATE-DO

I OKINAWA KOBUDO !!!

Dlaczego My?

Dlaczego ten Styl ?

Dlaczego Karate?

Może dlatego, że wiemy co czynimy?

Może dlatego, że jest to naprawdę skuteczny styl walki i samoobrony?

Może wreszcie dlatego, że zależy nam na Was, a nie na „świecidełkach” ?

Może…. 

Może gdziekolwiek? Może byle bliżej? Wszak „Karate jest jedno”… Tak… o ile jest mowa o Karate z Okinawy. Tam, pomimo różnych dróg, dąży się do tego samego celu. Tym celem nie są medale i puchary, a coś o wiele WAŻNIEJSZEGO. Wasze bezpieczeństwo, zdrowie, sprawność, mądrość, inteligencja…

Tak, bo mądre karate to wszystko buduje i rozwija.

Karate japońskie, shotokan, wado-ryu, kyokushin, etc., to dzieci Karate z Okinawy.

Cudowne, czasami niezbyt rozgarnięte, pewne tego, że już wszystko wiedzą… Bardziej lub mniej zaradne, czasami zarozumiałe i aroganckie, ale… niektóre z nich z wiekiem dojrzewają i zaczynają dostrzegać i cenić mądrość i wiedzę Starszych, chociaż niestety nie wszystkie;), a niektóre wręcz nie wiedzą i nie znają swojego pochodzenia. Smutne ale prawdziwe. Dlatego gwoli ścisłości i gwoli informacji… Miejscem narodzin Karate jest Okinawa. Tam Karate funkcjonuje nieprzerwanie od… a może i dłużej i ciągle się rozwija, wbrew opinii co niektórych „mistrzów”. 

Nasza szkoła OKINAWA SHORIN – RYU KARATE – DO jest przedstawicielem Najstarszej linii Karate, a stały kontakt z sensei KENYU Chinenem, daje gwarancję prawdziwości, głębi i stałego rozwoju tradycyjnego Karate i Kobudo z Okinawy. .

Chcemy się z Wami dzielić naszą pasją i naszą wiedzą, dlatego zapraszamy na Nasze zajęcia WSZYSTKICH, którzy chcą poczuć się lepiej we własnej skórze i w Świecie który nas otacza.

” Oryginał jest zawsze lepszy od kopiii”,

wybór należy do Ciebie 

PS. Kochamy wszystkie nasze dzieci i jesteśmy z nich dumni. Spodobał Ci się wpis? Chcesz się nim podzielić ze znajomymi? Udostępnij go!

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on email
Skip to content