KOMUNIKAT ORGANIZATORÓW Dyktanda Niepodległościowego dot. etapu wojewódzkiego

Szanowni Państwo,
z powodów oczywistych i niezależnych od Organizatorów zmieniamy terminarz tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego. Obecnie zgodnie z planem informujemy o wynikach etapu szkolnego.
W zakładce „Archiwum” publikujemy listę uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego.

Ogłaszając dziś wyniki pragniemy jednocześnie poinformować Państwa, o uzgodnionej wspólnie z koordynatorami wojewódzkimi decyzji zawieszenia kolejnego etapu dyktanda. Powody dla wszystkich są jasne.
Nie zaproponujemy dziś terminu kolejnego etapu, ale jak tylko warunki zewnętrzne pozwolą, zawiadomimy wszystkich zainteresowanych z odpowiednim wyprzedzeniem.
Chcemy zadbać, by wszyscy zakwalifikowani mieli równe szanse uczestnictwa.
Mamy nadzieję, że uda się nam konkurs zrealizować w pierwszym kwartale 2021 roku.

Prosimy, nie zapomnijcie Państwo w pracy z młodzieżą przypomnieć o powodach powstania Dyktanda Niepodległościowego. Choć nie spotkamy się tym razem na tradycyjnych galach podsumowujących, warto jednak ten niezwykle ważny moment w historii naszego kraju przypominać.

Drodzy Państwo
Przyjmijcie wyrazy ogromnego uznania za ogrom włożonej pracy, za wytrwałość, determinację i konsekwencję w realizację trudnych wyzwań jakie niesie stan epidemiczny, w którym przychodzi wszystkim Państwu pracować.

                                                                                                          OrganizatorzySpodobał Ci się wpis? Chcesz się nim podzielić ze znajomymi? Udostępnij go!

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on email