KOMUNIKAT ORGANIZATORÓW Dyktanda Niepodległościowego dot. etapu wojewódzkiego

Szanowni Państwo,
z powodów oczywistych i niezależnych od Organizatorów zmieniamy terminarz tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego. Obecnie zgodnie z planem informujemy o wynikach etapu szkolnego.
W zakładce „Archiwum” publikujemy listę uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego.

Ogłaszając dziś wyniki pragniemy jednocześnie poinformować Państwa, o uzgodnionej wspólnie z koordynatorami wojewódzkimi decyzji zawieszenia kolejnego etapu dyktanda. Powody dla wszystkich są jasne.
Nie zaproponujemy dziś terminu kolejnego etapu, ale jak tylko warunki zewnętrzne pozwolą, zawiadomimy wszystkich zainteresowanych z odpowiednim wyprzedzeniem.
Chcemy zadbać, by wszyscy zakwalifikowani mieli równe szanse uczestnictwa.
Mamy nadzieję, że uda się nam konkurs zrealizować w pierwszym kwartale 2021 roku.

Prosimy, nie zapomnijcie Państwo w pracy z młodzieżą przypomnieć o powodach powstania Dyktanda Niepodległościowego. Choć nie spotkamy się tym razem na tradycyjnych galach podsumowujących, warto jednak ten niezwykle ważny moment w historii naszego kraju przypominać.

Drodzy Państwo
Przyjmijcie wyrazy ogromnego uznania za ogrom włożonej pracy, za wytrwałość, determinację i konsekwencję w realizację trudnych wyzwań jakie niesie stan epidemiczny, w którym przychodzi wszystkim Państwu pracować.

                                                                                                          OrganizatorzySpodobał Ci się wpis? Chcesz się nim podzielić ze znajomymi? Udostępnij go!

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on email
Skip to content