1d9f6e3eb4fd1c2709ca183f57f0a99e

RODZINNY KONKURS

„NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”

czyli rodzinny pomysł na ozdobę świąteczną

       UCZESTNICY KONKURSU: Rodziny uczniów klas 0 – IV (dziecko plus co najmniej jeden członek rodziny: mama, tata, rodzeństwo, babcia, dziadziuś, ciocia, wujek ).

  ZADANIE KONKURSOWE: Ozdoby bożonarodzeniowe w formie przestrzennej z możliwością wykorzystania jej na choinkę, na oknie, na stole. Prace wykonujemy dowolną techniką z możliwością zastosowania techniki mieszanej. Zachęcamy do użycie materiałów naturalnych, tj.: drewno, sznurek, suszone owoce, papier, różnego rodzaju ziarna itp. Mogą to być również prace z masy solnej, gipsu, modeliny itp.                        

 CELEM KONKURSU jest zachęcenie do wspólnego uczestnictwa w konkursie dzieci i dorosłych, stworzenie okazji do zaprezentowania  własnych pomysłów, technik, form zdobień oraz powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych;

     TERMIN I WARUNKI DOSTARCZENIA PRAC: prace należy dostarczyć do 3 grudnia 2019 roku do sali numer 44 lub 10 (duża świetlica). Prace powinny mieć przytwierdzone metryczki zawierającej następujące informacje: imię i nazwisko ucznia, klasa.

    OCENA PRAC I ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD:

O wyłonieniu zwycięzców konkursu zdecyduje Komisja Konkursowa. 

Wszystkie prace biorące udział w konkursie będą sprzedawane podczas kiermaszu szkolnego!Skip to content