








Piątek (19.09) w szkolnej bibliotece był dniem wielkich przeżyć i wielkiej radości z powodu powiększenia się liczby czytelników. Pierwszoklasiści po raz pierwszy wypożyczyli książki w bibliotece. Dowiedzieli się wcześniej jak wygląda biblioteka na czym polega praca bibliotekarza i jak należy dbać o książki. Wzięli też udział w quizie na temat znajomości bajek i baśni. Po zwiedzeniu pomieszczeń bibliotecznych odbyło się pasowanie na czytelnika.
Życzymy wielu wrażeń i pięknych przeżyć płynących z obcowania ze światem literatury. Mamy nadzieję że będziecie często zaglądać do biblioteki…


