Podziękowanie

Czas w jakim się znaleźliśmy 24. 02.2022r. wywołało w nas wiele emocji, które skierowały nasze kroki w kierunku konkretnej pomocy. Rozpoczęliśmy zbiórkę niezbędnych rzeczy, które przekazywaliśmy sukcesywnie potrzebującym. Z inicjatywy rodziców powstała również strona na Facebooku „Kostka dla Ukrainy” dzięki, której na bieżąco przekazywane były informacje o zbiórkach.

Nasze dary przekazaliśmy w transportach humanitarnych do Winnicy i Iwano-Frankowska. Rzeczy przekazaliśmy do Inkubatora Społecznego -Dobre Innowacje, do Ośrodka Rekolekcyjnego w Piekoszowie i Rabce, rzeczy trafiły do nauczycielek i uczniów goszczących u nas na wymianie, do hotelu Kameralnego w Kielcach oraz potrzebne rzeczy trafiały bezpośrednio do osób które gościły w naszych polskich domach. W pomoc zaangażowane były wszystkie klasy, które zbierały rzeczy do konkretnych paczek, które organizacja Caritas przekazywała na Ukrainę.

Chcemy bardzo podziękować wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom zaangażowanym w pomoc dla Ukrainy. Tworzymy piękna społeczność szkolną z ogromnymi i otwartymi sercami na drugiego człowieka. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Spodobał Ci się wpis? Chcesz się nim podzielić ze znajomymi? Udostępnij go!

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on email
Skip to content