RODZINNY KONKURS

„NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA

BOŻONARODZENIOWA”

czyli rodzinny pomysł na ozdobę świąteczną 

 

UCZESTNICY KONKURSU: Rodziny uczniów klas 0 – IV (dziecko plus co najmniej jeden członek rodziny: mama, tata, rodzeństwo, babcia, dziadziuś, ciocia, wujek ).

ZADANIE KONKURSOWE: Ozdoby bożonarodzeniowe w formie przestrzennej z możliwością wykorzystania jej na choinkę, na oknie, na stole. Prace wykonujemy dowolną techniką z możliwością zastosowania techniki mieszanej. Zachęcamy do użycia materiałów naturalnych, tj.: drewno, sznurek, suszone owoce, papier, różnego rodzaju ziarna itp. Mogą to być również prace z masy solnej, gipsu, modeliny itp.

 CELEM KONKURSU jest zachęcenie do wspólnego uczestnictwa w konkursie dzieci i dorosłych, stworzenie okazji do zaprezentowania  własnych pomysłów, technik, form zdobień oraz powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych;

TERMIN I WARUNKI DOSTARCZENIA PRAC: zdjęcie pracy należy wysłać na adres sokalska.katarzyna@kielce-kostka.pl do 16 grudnia 2020r. W mailu proszę podać dane dziecka: imię, nazwisko, klasa.

OCENA PRAC I ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD:  

O wyłonieniu zwycięzców konkursu zdecyduje Komisja Konkursowa. 

Organizator przewiduje dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla zwycięzców. 

Osoby nagrodzone otrzymają informacje 21 grudnia.  Nagrody będą rozdane po powrocie uczniów do szkoły.Spodobał Ci się wpis? Chcesz się nim podzielić ze znajomymi? Udostępnij go!

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on email
Skip to content