Krzysztof Jankowski uczeń klasy IIC naszego liceum został stypendystą Prezesa Rady Ministrów. Uroczysta gala z udziałem wojewody świętokrzyskiego p. Agaty Wojtyszek i świętokrzyskiego kuratora oświaty p. Kazimierza Mądzika odbyła się w piątek 15 grudnia 2017 w Urzędzie Wojewódzkim. Nagroda stanowi uwieńczenie wielu lat ciężkiej pracy Krzysztofa. Serdecznie gratulujemy i ogromnie się cieszymy. Krzysztof też nie kryje swojej radości mówiąc:

„Jest to mój Wielki Dzień. To również Wielki Dzień Dyrekcji mojej szkoły z którą związany jestem już od dwunastu  lat, wszystkich moich nauczycieli, moich rodziców, członków rodziny oraz przyjaciół, koleżanek i kolegów. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu ogromnie dziękuję. Sam nigdy bym tego nie osiągnął. Dziękuję również Panu Bogu, za to że zawsze nade mną czuwa. Bez jego pomocy i nieustannej opieki życie straciłoby sens. Jeszcze raz Wszystkim dziękuję z całego serca za okazaną pomoc i wsparcie. Z nagrody, którą otrzymałem należy mi się tylko niewielki procent – reszta przypada wszystkim życzliwym mi ludziom.”

Poniżej zamieszczamy link do relacji z uroczystości:

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/a/uczniowie-szkol-z-kielc-odebrali-stypendia-premiera-zobacz-kto-i-ile-dostal-zdjecia-wideo,12772444/

 Skip to content