szkolne MISTRZOSTWA W TENISA STOŁOWEGO

12 grudnia bieżącego roku odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa w Tenisa Stołowego. Udział brało 12 uczniów Liceum z klas I-III. Eliminacyjne pojedynki rozgrywane systemem do dwóch przegranych wyłoniły 3 finalistów, którzy rozgrywali swoje mecze systemem „każdy z każdym”. Pojedynki finałowe były na bardzo wysokim poziomie i bardzo wyrównane. Zwycięzcą został Karol Adamczyk z klasy IIA, który pokonał Bartosza Ochwanowskiego z klasy IIIC. Warto dodać, że Bartek był dotychczas niepokonany od dwóch lat, zwyciężał w 2021 i 2023 roku. W tym roku po bardzo zaciętej walce przegrał 2:1. Trzecie miejsce zajął Michał Adamczyk z klasy IIA, czyli IIA górą w tym roku! Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zawodach. Organizatorami mistrzostw byli nauczyciele wychowania fizycznego, p.Justyna Gozdek i p.Tomasz Kiepas.

Spodobał Ci się wpis? Chcesz się nim podzielić ze znajomymi? Udostępnij go!