Wielkimi krokami zbliża się  jubileusz 10-lecia TVP Kielce. Nie tylko telewizja przygotowała się na te obchody, lecz także nasza szkoła, która wspólnie z Kopernikiem została zaproszona  do organizacji Telewizyjnej Gry Miejskiej.

  W sobotę 12 września 2015r. od godziny 10.00 rozpocznie się na ulicach naszego miasta zabawa, która jest wzorowana na poprzednich edycjach  gry filmowej. Biorąc pod uwagę doświadczenie i pomysłowość  naszych licealistów, na pewno nie zabraknie  zaskakujących i wymagających kreatywności   od każdego uczestnika zabawy zadań.

 Specjalnie z tej okazji 10 września odbyły się  w pracowni Filmoteki Szkolnej  warsztaty. Zajęcia przeprowadziła pani prof. Anna Karp –  liderka Filmoteki Szkolnej,  a przygotowania do gry zostały utrwalone w reportażu przez red. Żaklinę  Skowrońską z TVP Kielce. Była to idealna okazja nie tylko do zintegrowania się ze sobą, ale także do wymiany pomysłów  oraz tworzenia nowych zaskakujących wyzwań dla kielczan.     

 Zapowiada się ciekawie, prawda?  W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich na sobotnią zabawę oraz życzyć powodzenia wszystkim uczestniczącym grupom. Skip to content