turniej_niepodleglosci_o_puchar_dyr_lo

11 listopada w naszej szkole odbyły się rozgrywki grupowe Turnieju Niepodległości w Halową Piłkę Nożną, w którym wzięli udział przedstawiciele klas gimnazjalnych oraz licealnych. Pełna emocji gra zgromadziła osiem zespołów – 2c, 3a, 3b, 3d Gimnazjum oraz I, IIC, II , III LO. Awans do Wielkiego Finału, który rozegrany został 30 listopada na szkolnej hali sportowej wywalczyły klasy: 2c, 3d, IIC, III. To właśnie zawodnicy tych drużyn przysporzyli wiele emocji szkolnym kibicom, którzy zachwyceni postawą zawodników, wybrali najbardziej wartościowego zawodnika turnieju, którym został: Michał Burzawa. Turniej wygrała klasa III LO, na drugim miejscu podium znalazła się klasa IIC, zaś trzecie miejsce przypadło walecznej i reprezentującej bardzo ładny futbol klasie 2c. Niesłychanie tą samą liczbą strzelonych bramek i tytuł Króla Strzelców Turnieju przypadł dla: Skrzeczowski Marcin i Karbownik Marcin. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy J i zapraszamy na uroczystą Galę Wręczenia Pucharu 8 grudnia 2017r.