„Twoje zdrowie-nasza sprawa” I m-ce :)

Dnia 16.12.2022r. uczniowie naszej szkoły odebrali nagrody na zajęcie pierwszego miejsca w konkursie profilaktycznym zorganizowanym przez Świętokrzyskie Centrum Profilaktyki i Edukacji w Kielcach ,,Twoje zdrowie- Nasza sprawa”. Konkurs odbył się w ramach kampanii społecznej, której celem jest budowanie świadomości i wrażliwości społecznej na temat zdrowia psychicznego naszych bliskich i konieczności wsparcia w problemach psychologicznych.

​Na początku listopada tego roku uczniowie naszej szkoły nagrali film pt. ,,Nowa” na temat agresji wśród młodzieży, depresji i nieradzenia sobie z problemami społecznymi. Głównymi autorami byli Michał Nowakowski, Urszula Markiewicz i Milena Koncewicz, którzy zostali nagrodzeni tabletami graficznymi.

​Podsumowanie konkursu odbyło się na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UJK. Twórcy filmu oraz kl. IIIC i IIA wzięli udział w panelu dyskusyjnym na temat nasilających się problemów psychicznych wśród dzieci i młodzieży.

Relacja TVP: https://kielce.tvp.pl/65135731/twoje-zdrowie-nasza-sprawa-uczniowie-nagrali-spoty-adresowane-do-rowiesnikow

Spodobał Ci się wpis? Chcesz się nim podzielić ze znajomymi? Udostępnij go!

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on email
Skip to content