Uroczysta Msza św. na zakończenie roku szkolnego 2025/26

„Czy budowaliśmy dom na skale?” – To pytanie, wypływające z dzisiejszej Ewangelii, towarzyszyło liturgii Mszy św. kończącej rok szkolny 2025/26. Zgromadzeni w kaplicy licealiści, ciesząc się nadchodzącymi wakacjami, mieli okazję podjąć refleksję związaną z osiągnięciami edukacyjnymi, ale także rozwojem duchowym, intelektualnym, osobowościowym. Po uroczystym błogosławieństwie ksiądz dyrektor Jacek Kopeć wręczył nagrody i dyplomy za różne formy działalności uczniowskiej: II miejsce w debacie oxfordzkiej, działalność patriotyczną, zaangażowanie w służbę liturgiczną, chór i scholę, prace samorządu liceum. Jako społeczność KOSTKI jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów i ich zaangażowania na wielu polach.

Spodobał Ci się wpis? Chcesz się nim podzielić ze znajomymi? Udostępnij go!

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on email
Skip to content