Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W piątek 21 czerwca nasza szkoła obchodziła uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023 /2024.
O godzinie 8:00 w kaplicy szkolnej spotkali się absolwenci klas 8. i uczniowie klas 7. Odbyło się uroczyste pożegnanie z dyrekcją i nauczycielami. Ksiądz dyrektor wręczył nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce, a po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal, gdzie otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.
Uroczyste pożegnanie klas 4-6 odbyło się na hali sportowej, gdzie zabrzmiał hymn Polski, hymn szkoły oraz zostały wyczytane nazwiska uczniów wyróżniających się w nauce.
Następnie rozdanie świadectw i pożegnanie każda klasa kontynuowała w swojej sali wraz z wychowawcami.
Najmłodsi uczniowie w odświętnych strojach galowych przyszli do kaplicy o godzinie 10:00. Odbyła się tam oficjalna część uroczystości. Ksiądz dyrektor wręczył nagrody dla uczniów klas trzecich. Wysłuchano również słowa, które skierował do nas prezes Towarzystwa Szkoły Katolickiej.  A po modlitwie i odśpiewaniu hymnu uczniowie przeszli do swoich sal wraz z wychowawcami, aby tam podziękować za cały rok nauki i odebrać świadectwa.
Teraz nadszedł czas zasłużonego odpoczynku. Życzymy, aby dla wszystkich uczniów rodziców nauczycieli i pracowników szkoły wakacje były słoneczne i bezpieczne. Spotkajmy się wypoczęci i uśmiechnięci 1 września.
Do zobaczenia!

Spodobał Ci się wpis? Chcesz się nim podzielić ze znajomymi? Udostępnij go!

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on email
Skip to content