W dniu 13 lutego  2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 2, odbył się Drugi Finałowy Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Kielc.  W turnieju uczestniczyły  zespoły Gim 6 , Gim 12, SP 18, SP 34, SP 39 oraz wspólna drużyna  Katolickiego Gimnazjum i Katolickiej Szkoły Podstawowej.  Spotkania toczyły się do dwóch wygranych setów. W grupie A  po bardzo zaciętej grze wygraliśmy w tie -arbeku 15:1 , a w całym meczu 2:1 w setach z gimnazjum siedem. W drugim meczu  przegraliśmy  0:2  w setach  z SP 34 w Kielcach.  Zdobyte punkty i wygrane sety zaowocowały  IV miejscem w ogółnej klasyfikacji turnieju. Reprezentację naszej szkoły tworzyli następujący uczniowie: Falana Wiktor, Maciej Staniec z klasy 3a, Dawid Cedro, Michał Łutczyk, Mateusz Radek z klasy 3b, Michał Pawłowski, Miłosz Senator, Mateusz Stróżyk  z klasy 3c, Mikołaj Grabiński, Filip Kołomański z klasy 8c. Na wyróżnienie zasłuźyli Falana Wiktor z kl. 3a, Łutczyk Michał z kl. 3b i Senator Miłosz z kl. 3c.